2019 sügissemestril toimus kokku 7 mängu:

  1. Jüri Gümnaasium
  2. Rakvere Gümnaasium
  3. Iisaku Gümnaasium
  4. Keila Kool
  5. Hiiumaa Gümnaasium
  6. Väike-Maarja Gümnaasium
  7. Saue Gümnaasium

2019 kevadsemestril toimus kokku 19 mängu:

  1. Valga Gümnaasium
  2. Sillamäe Gümnaasium
  3. Vastseliina Gümnaasium
  4. Tallinna Õismäe Vene Lütseum
  5. Paide Gümnaasium
  6. Pärnu Ühisgümnaasium
  7. Tamsalu Gümnaasium
  8. Tartu Tamme Gümnaasium
  9. Tõrva Gümnaasium
  10. Ülenurme Gümnaasium
  11. Põltsamaa Ühisgümnaasium
  12. Tallinna Saksa Gümnaasium
  13. Tallinna Vaba Waldorfkool
  14. Tallinna Ühisgümnaasium
  15. Läänemaa Ühisgümnaasium
  16. Tartu kunstikool
  17. Viljandi Gümnaasium
  18. Vinni-Pajusti Gümnaasium
  19. Õpetajate koolitusmäng

2018 sügisel toimus kokku 9 mängu:

  1. Kose Gümnaasium
  2. Tallinna Kunstigümnaasium
  3. Pärnu Koidula Gümnaasium
  4. Narva Soldino Gümnaasium
  5. Narva Kesklinna Gümnaasium
  6. Tallinna Juudi Kool
  7. Tartu Jaan Poska Gümnaasium
  8. Värska Gümnaasium
  9. Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

2017/2018 õppeaastal toimus kokku 26 mängu.

  1. Tapa Gümnaasium
  2. Hugo Treffneri Gümnaasium
  3. Sakala Eragümnaasium
  4. Tallinna Juudi Kool + Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
  5. Järva-Jaani Gümnaasium
  6. Saaremaa Ühisgümnaasium
  7. Kuressaare Gümnaasium
  8. Tallinna Pae Gümnaasium
  9. Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
  10. Kadrina Keskkool
  11. Tallinna Tõnismäe Reaalkool
  12. Antsla Gümnaasium
  13. Lähte Ühisgümnaasium
  14. Tallinna Õismäe Vene Lütseum
  15. Tallinna Tehnikagümnaasium
  16. Parksepa Keskkool
  17. Võnnu Keskkool
  18. Võru Gümnaasium
  19. Rakvere Reaalgümnaasium
  20. Rõngu Keskkool
  21. Nõo Reaalgümnaasium
  22. Läänemaa Ühisgümnaasium
  23. Tallinna Ühisgümnaasium
  24. Tallinna Muusikakeskkool
  25. Räpina Ühisgümnaasium
  26. Viimsi Keskkool

2016/2017 õppeaastal toimus kokku 30 mängu.

  1. Tamsalu Gümnaasium
  2. Valga Gümnaasium
  3. Tallinna Humanitaargümnaasium
  4. Rakvere Gümnaasium
  5. Pärnu Koidula Gümnaasium
  6. Lihula Gümnaasium
  7. Vinni-Pajusti Gümnaasium
  8. Saue Gümnaasium
  9. Lasnamäe Vene Gümnaasium
  10. Antsla Gümnaasium
  11. Tallinna Mustamäe Gümnaasium
  12. Tallinna Nõmme Gümnaasium
  13. Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
  14. Valga Põhikool
  15. Kohila Gümnaasium
  16. Audentese Erakool
  17. Tallinna Ehituskool
  18. Tallinna Järveotsa Gümnaasium
  19. Avinurme Gümnaasium
  20. Tallinna Pirita Majandusgümnaasium
  21. Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
  22. Maardu Gümnaasium
  23. Tõrva Gümnaasium
  24. Narva Kesklinna Gümnaasium
  25. Narva Soldino Gümnaasium
  26. Väike-Maarja Gümnaasium
  27. Paide Gümnaasium
  28. Hiiumaa Gümnaasium
  29. Põlva Gümnaasium
  30. Põlva Gümnaasium

2015/2016 õppeaastal toimus kokku 40 mängu, millest sai osa ühtekokku 1220 õpilast.

  1. Tallinna Juudi Kool
  2. Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
  3. Sakala Eragümnaasium
  4. Tallinna Laagna Gümnaasium
  5. Tallinna Humanitaargümnaasium
  6. Tallinna Arte Gümnaasium
  7. Tallinna 21. Kool
  8. Prantsuse Lütseum
  9. Saku Gümnaasium
  10. Tallinna Muusikakeskkool
  11. Keila Kool
  12. Lihula Gümnaasium
  13. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
  14. Kose Gümnaasium
  15. Hugo Treffneri Gümnaasium
  16. Ülenurme Gümnaasium
  17. Tamsalu Gümnaasium
  18. Rakke Gümnaasium
  19. Rakvere Reaalgümnaasium
  20. Vinni-Pajusti Gümnaasium
  21. Märjamaa Gümnaasium
  22. Võhma Kool
  23. Narva Eesti Gümnaasium
  24. Narva Soldino Gümnaasium
  25. Vastseliina Gümnaasium
  26. Põlva Ühisgümnaasium
  27. Räpina Ühisgümnaasium
  28. Aravete Keskkool
  29. Tallinna Kunstigümnaasium
  30. Vändra Gümnaasium
  31. Pärnu Ühisgümnaasium
  32. Pärnu Ülejõe Põhikool
  33. Valga Gümnaasium
  34. Loo Keskkool
  35. Valga Priimetsa Kool
  36. Võnnu Keskkool
  37. Tallinna Kuristiku Gümnaasium
  38. Antsla Gümnaasium
  39. Võru Gümnaasium
  40. Viljandi Gümnaasium

Suur aitäh kõikidele koolidele ning õpetajatele küllakutse ning sooja vastuvõtu eest!