Mäng nr 2 – Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

Teine mäng toimus 2. oktoobril Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumis, kus kokku lausa 53 noort jagasid omavahel Euroopa Parlamendi saadikute rollid. Kuna juhendi järi on rolle 50, siis sai mõnda profiili mitu ja osalejate rohkuse tõttu kestis ka mäng pikemalt (2h ja natuke isegi peale).IMG_1686

DSC_4419Viktoriinis sai 6164 punkti ja I koha Karina Põdra, kes mängus asus täitma auväärset Parlamendi presidendi ametit.

Selleks, et saadikuid distsiplineerida ning end hästi kuuldavaks teha, kasutas Karina mikrofoni. Ta mõjus asjatundlikult ja oli oma töös täpne.

Kolmes komisjonis oli kuulda tuliseid vaidlusi ning kui aega oleks olnud etteantust rohkem, oleks ka arutelud pikemalt kestnud.

DSC_4427  DSC_4421

 

 

 

 

Algupärased eelnõu sõnastused kirjutati omavahelise arutlemise tulemusena nii mitmeski punktis mitu korda ringi ja iga komisjoni raportöör tegi kirja saanud eelnõudest täiskogule ettekande.

DSC_4449  DSC_4405

 

 

 

 

Saadikute tööd jälgis lausa kolm ajakirjanikku, kes jagasid eelnõude kohta suunavaid küsimusi ja kirjutasid kaks kokkuvõtvat artiklit.DSC_4457

Hääletus viidi läbi Kahoot.it keskkonna kaudu. Interneti ühendus oli hea ning häälte kokku saamine läks tänu elektroonilisele lahendusele väga ladusalt. Hääletustulemustest annab ülevaade postituse lõpus olev tabel.

 

Aitäh Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumile küllakutse eest!

Hääletustulemused_teine mäng

Rubriigid: Uudised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.